ČASOVÁ OS

VIKTOR MEČIAR

2023

Rajecký maratón (40. ročník)
Trať meria 42 195m, povrch trate je asfaltový, výškový rozdiel je 200m. Štart aj cieľ Rajeckého maratónu je na námestí SNP v Rajci. Po štarte sa beží 2-km okruh mestom, potom cez Šuju, Fačkov, Čičmany a späť na námestie v Rajci. Ako už je na Rajckom maratóne zvykom vo veľkom teple v absolútnom poradí sa umiestnil na 112. mieste časom 04:07:14.

2023

Kysucký Maratón
47. ročník. Kysucký maratón je druhým najstarším maratónom na Slovensku, je zaradený do slovenskej bežeckej ligy a svojím významom sa zaraďuje medzi najvýznamnejšie športové, ale aj spoločenské podujatia mesta Čadca a celých Kysúc.. V absolútnom poradí sa umiestnil na 37. mieste časom 04:12:21.

2023

Maraton Praha
27. ročník nejprestižnější maraton ve střední Evropě se startem i cílem v samém srdci Prahy. V absolútnom poradí sa umiestnil na 1827. mieste časom 03:45:14.

2023

Ultralanovka
24 hodinový charitatívny beh v Malých Karpatoch.Víťazom je kto za 24 hodín odbehne čo najviac 3km trailových koliečok s prevýšením 194m. V absolútnom poradí sa umiestnil na 66. mieste s počtom km 60 a 3880 nastúpaných metrov. Zaostal na víťaza o 31 koliečok.

2023

Letecká stovka
Horský ultramaratón a diaľkový pochod v pohoriach Považský Inovec a Strážovské vrchy. Podujatie s trasou dlhou 105 km. Celkový časový limit pre absolvovanie trasy Leteckej stovky je 28 hodín. V absolútnom poradí sa umiestnil na 136. mieste časom 24:04:48.

2022

Rajecký maratón (39. ročník)

2022

ČSOB Bratislava maratón
42,195 km dlhý mestský okruh hlavným mestom Bratislava (mestské časti Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov a Petržalka) na trati s pevným povrchom (asfalt, betón, dlažba), bez výraznejších prevýšení. V absolútnom poradí sa umiestnil na 142. mieste časom 03:30:49.

2021

Senecký beh okolo Slnečných jazier
6km beh tvrdým asfaltovým rovinatým povrchom okolo Slnečných jazier pri Senci. Absolútne poradie: 13. miesto. Čas: 00:24:43.

2021

Stefanik trail
144km dlhý ultra trail cez Malé Karpaty. Prevýšenie 5565 m+ / 5928 m-. Maximálny čas 32 hod. Povrch 84% les / 16 % asfalt. Trasa viedla z Bradla do Bratislavy. Viktor s výsledkom DNF nedokončil. Odstúpil na 83km (3383m) s časom 19:35:54

2021

2021

Rajecký maratón

2021

Majcichovský maratón
Bežal sa 7km úsek tam a späť. Povrch trate bol náročný. Len 70% trate bol asfalt. Zvyšných 30% sa bežalo po polnej ceste, väčšinou po kamenistej ceste. Z celkového počtu 7. maratóncov skončil na 4. mieste časom 04:32:22

2020

Kúria NIGHT TRAIL
17km lesný nočný beh na chodníčkoch Malých Karpát nad Bratislavou. S čelovou lampou v absolútnom poradí skončil na 24. mieste časom 01:35:52.86.

2020

Rýchlik Zoška Bratislava
Ultramaratón v Malých Karpatoch s dĺžkou trasy 50km a prevýšením +1500m. V absolútnom poradí sa umiestnil na 128. mieste časom 06:53:10.6.

2020

Trať meria 42 195m, povrch trate je asfaltový, výškový rozdiel je 200m. Štart aj cieľ Rajeckého maratónu je na námestí SNP v Rajci. Po štarte sa beží 2-km okruh mestom, potom cez Šuju, Fačkov, Čičmany a späť na námestie v Rajci. V absolútnom poradí sa umiestnil na 45. mieste časom 03:36:42.

2020

TITAN CUP
1. ročník florbalového turnaja. Zo 7. tímov sme sa umiestnili na 4. mieste. Z 5. odohraných zápasov strelil jeden gól a a na jeden nahral. 5Z-1G-1A

2020

Beh na Pajštún
9. ročník lesného Behu na Pajštún (zimná edícia). 10.5km trať s prevýšením 456m. V absolutnom poradí sa umiestnil na 24. mieste časom 01:03:30.7.

2019

SILVESTROVSKÝ KROS DOLNÉ OREŠANY
Beh asfaltovým úsekom v obci + zasnežený, členitý lesný terén v malokarpatských lesoch. 6.5km beh s prevýšením 220m. Absolútne poradie: 39. miesto. Čas: 00:31:32.

2019

GARMIN Beh Súľovskými Skalami
17km trasa ťažkým terénom cez hrebeň Súľovských Skál s prevýšením 850m. Absolútne poradie: 181. miesto. Čas: 02:26:10.

2019

2019

2019

2019

Cez Hornoorešanské vŕšky
10 300 m (50% asfalt, 50% terén, výšk. rozdiel 100 m). Absolútne poradie: 53. Čas: 00:47:30.

2019

SPARTAN RACE SUPER PEZINOK
V studenom, daždivom počasí s nepríjemným vetrom sa odohrával v Pezinku Spartan Race Super. Z celkového počtu 1071 zúčastenených sa umietnil na 473. mieste. Vzdialenosť 13,2 km s prevýšením 516 m prebehol a prekonal 28 prekážok za čas: 2:27:50.

2019

KBK 53 - Kamzík-Baba-Kamzík
Horský beh so štartom aj cieľom na Kamzíku cez Pezinskú Babu a späť. 53km trailového behu cez Malé Karpaty s prevýšením 1400m. Absolútne poradie: 161 miesto. Čas: 06:31:04. Tempo: 7:22 min/km

2019

2019

RAČIANSKY KROS - ZIMA
15 km beh lesnými cestičkami (80%) Malých Karpát a asfaltom (20%) s prevýšením 460 m. V absolútnom poradí sa umiestnil na 71. mieste časom 01:25:21,87.

2019

8. ročník lesného Behu na Pajštún (zimná edícia). 10.5km trať s prevýšením 456m. V absolútnom poradí sa umiestnil na 42. mieste časom 01:04:59.

2019

SLEPÍ STRELCI vs TITANI PB
Florbalový priateľský zápas. Individuálna štatistika 2 góly. 1Z-2G-0A.

2018

2018

Beh starej školy - LAMAČ - STUPAVA
Beží sa z Lamača lesným chodníkom po červenej turistickej značke a nad Mariánkou sa trať napája na žltú. Dĺžka trate je 18,5km s prevýšením 600m. V absolútnom poradí sa umiestnil na 72. mieste časom 01:35:17.

2018

INOV - 8 Beh Súľovskými Skalami

2018

2018

Ultramaratón v Malých Karpatoch s dĺžkou trasy 50km a prevýšením +1500m. V absolútnom poradí sa umiestnil na 110. mieste časom 06:50:13.

2018

Rajecký polmaratón
Trať meria 21 097m, povrch trate je asfaltový, výškový rozdiel je 100m. Štart aj cieľ Rajeckého polmaratónu je na námestí SNP v Rajci. Po štarte sa beží 2-km okruh mestom, potom cez Šuju, Rajeckú Lesnú na obrátku vo Frívaldskej doline a späť na námestie v Rajci. V absolútnom poradí sa umiestnil na 112. mieste časom 01:39:04.

2018

KRÁĽOVSKÁ DESIATKA
10km beh asfaltom z Kráľovej pri Senci. V absolútnom poradí sa umiestnil na 40. mieste časom 0:45:56.

2018

2018

Cyklomaratón Memoriál Juraja Lamačku
Cyklomaratón v Malých Karpatoch. 42,2 km lesný terén, miestami skalnatý chodník s prevýšením +1,150m.

2018

Zavarská sedmička
7km beh rýchlym asfaltovým povrchom bez prevýšenia v uliciach Zavaru. V absolútnom poradí sa umiestnil na 39. mieste časom 0:31:19.

2018

CITY RUN TRNAVA
10km beh mestským okruhom v Trnave. V absolútnom poradí sa umiestnil na 74. mieste časom 00:46:39.

2018

ČSOB Bratislava polmaratón

2018

TROJKRÁLOVÁ ŠESTKA. TRNAVSKÝ BEH
6,2 km(5 okruhov). Povrch asfalt + terén. Absolútne poradie: 92. miesto. Čas: 29:32:06.